CCTV systémy

 

Kamerové / CCTV systémy sa používajú pre sledovanie obrazu z inštalovaných kamier a záznam obrazu prostredníctvom záznamových zariadení alebo SW aplikácií ( grabovacie karty, IP záznamové systémy ). Analógové systémy používajú zväčša kamery s rozlišením do full PAL (600-720TVR).

IP kamery sú k dispozícii s rozlíšením od 0,3Mpix, cez 1.3Mpix, 2Mpix, 3.2Mpix, 5Mpix a viac. Výhodou IP kamier je obraz v podstatne lepšom rozlíšení, viac dátových tokov (streamov) s možnosťou konfigurácie rozdielnej kvality pre živý obraz a záznam, prenos obrazu bez straty na rozdiel od analógových systémov. Nevýhodou môže byť vyššia obstarávacia cena systému. Pokiaľ však IP kamerový systém používa existujúcu sieťovú kabeláž, ušetrí sa veľa nákladov spojených s pripojením kamier na záznamník.

Dodávame riešenia od výrobcov AVER Media, Bosch, Aritech, Samsung, Acti, exacq, Dahua, HikVision a ďalších.


Kamery:
Podľa typu prenosu obrazu - IP (sieťové kamery ethernet), analog, kombinovaná technológia /HD-SDI, TVI/
Podľa vyhotovenia - Kompaktné kamery, kamery do krytov a na konzoly, dome kamery
Podľa umiestnenia - Vonkajšie kamery Den/Noc, vnútorné kamery
Podľa prisvietenia - Kamery s IR prisvietením, kamery bez prisvietenia

axis ph m11e_240x240   axis ph m1113_240x240   camcover   ccatv cam    EYE-02 300


 Záznamové jednotky môžu byť vo vyhotovení samostatných zariadení so vstupmi a HDD od 4 do 32 vstupov alebo vo forme záznamových kariet pre záznam na PC s inštalovaným programovým vybavením.Veľa záznamníkov umožňuje pripojenie na sieť ethernet a tým prístup na záznamník z ľubovolného miesta v rámci siete, príp. internetu (pokiaľ je k dispozícii potrebné pripojenie).

AVEREB134NETjpg  AVER PC CARDS 

exacq miniside400   exacq IPL-Toaster-a